Pakiet 3 głęboko transformujących medytacji

 

Medytacja – Twoja Bezpieczna Przystań to wizualizacja, dzięki której zbudujesz swój osobisty kaftan ochronny.
Stworzysz indywidualną bańkę bezpieczeństwa, która zawsze ochroni Ciebie od wampirów energetycznych, obcej energii, obcych emocji, brudów energetycznych.
Przy wsparciu miłości bezwarunkowej wypełnisz swoją indywidualną przestrzeń promieniami miłości, które nie dopuszczą do Ciebie żadnej negatywnej wibracji.
Czas trwania: 9.02

 

Medytacja Oczyszczająca z obcej energii to potężne narzędzie do eliminowania wszelkich starych i niepotrzebnych haków energetycznych.
Uwolnisz się od niechcianej energii, napełniając swoje indywidualne biopole czystą miłością bezwarunkową prosto ze Źródła.
Jest to skuteczny proces uwalniania od negatywnych przywiązany emocjonalnych z przeszłości. Poczujesz wewnętrzny spokój i wolność.
Doświadczysz lekkości i świeżości w biopolu energetycznym.
Czas trwania: 7.38

 

Medytacja – Oaza Przestrzeni Serca to podróż do Twojego serca.
To mocna energetycznie medytacja, która wprowadzi Ciebie w głęboki stan miłości bezwarunkowej. Doświadczysz połączenia ze Źródłem i zanurzysz się w czystej esencji przestrzeni miłości..
Poczujesz subtelną wibrację jedności ze swoim sercem, sercem matki ziemi i sercem wszechświata.
Zrównoważysz energię w swoim ciele.
Twoja wibracja wyniesie się na wyższy poziom.
Czas trwania: 10.25

 


PROMOCJA!

99,00 zł.

Sposób zapłaty - Przelew TPay

Podaj swój email, aby dostać dostęp do medytacji:

Dostęp do pakietu medytacji Klikając „Dostęp do pakietu medytacji” zgadzasz się z Polityką prywatności i Regulaminem Strony internetowej iquantumschool.pl

Po dokonaniu płatności medytacje zostaną udostępnione dla Ciebie na tej stronie! Koniecznie pobierz pliki audio na swój komputer w ciągu 14 dni.


 

ZAJRZYJ NA BLOGA